Svatební dorty

Ke krásné svatbě patří i krásný a chutný dort. Takové jsou právě ty naše. Dorty připravujeme vždy dle individuálního přání zákazníka. V ceně dortu máte osobní konzultaci s cukrářkou, ochutnávku zdarma, zapůjčení dekorací a přepravních nádob. Ceny svatební dortů se počítají za kilogram.


none

popis:cena je 980,-Kč za 1 kg dortu
- poptávka dle počtu osob
Vyobrazený dort: 10 kg, svatba pro 80 hostů.

Dekorace a finální úprava je vždy na osobní dohodě, nebojte si říct o váš vysněný dort. Můžete změnit velikost, barvu, příchutě i dekoraci. Umíme udělat dort přesně podle vašich představ.

Cena/kus:980,00 Kč
O našich dortech

Naše dorty připravujeme z těch nejkvalitnějších přírodních surovin rostlinného původu. Všechny dorty jsou bez lepku, bez laktózy a bez rafinovaného cukru. Klíčem k jejich skvělé chuti jsou ty nejlepší suroviny jako kvalitní ořechy, raw kokosový olej, raw kakaové máslo a kakao, čerstvé ovoce a další dary přírody. Vše je připravováno dle našich vlastních receptur, díky nimž zaručíme vždy skvělou chuť a originální vzhled. Můžete si vybrat od malých dortů až po několikapatrové svatební dorty. Věříme, že náš přístup a láskyplné zpracování přispějí k vaší absolutní spokojenosti.