Dorty na objednávku

Pro každou životní situaci, jubileum nebo jen pro radost z mlsání. Připravujeme vždy čerstvé, ovocné, čokoládové a další druhy dortů. Zdobení na fotografiích je ilustrační a může se měnit dle sezóny nebo dostupnosti. Dort vám také nazdobíme dle vašeho příní a představ.


PĚNOVÝ S KŘUPINKAMI

PĚNOVÝ S KŘUPINKAMI

popis:Velmi luxusní dort se strukturou tahů cukrářské stěrky. Božská čokoládová chuť a navíc bez ořechů. Zdobený křupinkami klíčené sušené pohanky obalené v čokoládě.

Krusta: datle, tahini, kokosový cukr, kak. boby, kakao, krém:avokádo, tahini, kakao, kakaové máslo, kokosové máslo, kokosový olej, agáve

- ilustrační foto -

Cena/kus:1 390,00 Kč
O našich dortech

Naše dorty připravujeme z těch nejkvalitnějších přírodních surovin rostlinného původu. Všechny dorty jsou bez lepku, bez laktózy a bez rafinovaného cukru. Klíčem k jejich skvělé chuti jsou ty nejlepší suroviny jako kvalitní ořechy, raw kokosový olej, raw kakaové máslo a kakao, čerstvé ovoce a další dary přírody. Vše je připravováno dle našich vlastních receptur, díky nimž zaručíme vždy skvělou chuť a originální vzhled. Můžete si vybrat od malých dortů až po několikapatrové svatební dorty. Věříme, že náš přístup a láskyplné zpracování přispějí k vaší absolutní spokojenosti.