Dorty na objednávku

Pro každou životní situaci, jubileum nebo jen pro radost z mlsání. Připravujeme vždy čerstvé, ovocné, čokoládové a další druhy dortů. Zdobení na fotografiích je ilustrační a může se měnit dle sezóny nebo dostupnosti. Dort vám také nazdobíme dle vašeho příní a představ.


MALINOVO-ČOKOLÁDOVÝ

MALINOVO-ČOKOLÁDOVÝ

popis:Lehoučký malinový krém propojený s čokoládovým krémem uprostřed dortu. Nádherný a zajímavý dort zdobený čokoládovými ozdobami, čerstvými květy a sušeným ovocem.

krusta: vlašské ořechy, slunečnice, rozinky; krém: kešu, maliny, agáve, citron, kokosový olej, datle, kakao, lecitin

- ilustrační foto -

Cena/kus:990,00 Kč
O našich dortech

Naše dorty připravujeme z těch nejkvalitnějších přírodních surovin rostlinného původu. Všechny dorty jsou bez lepku, bez laktózy a bez rafinovaného cukru. Klíčem k jejich skvělé chuti jsou ty nejlepší suroviny jako kvalitní ořechy, raw kokosový olej, raw kakaové máslo a kakao, čerstvé ovoce a další dary přírody. Vše je připravováno dle našich vlastních receptur, díky nimž zaručíme vždy skvělou chuť a originální vzhled. Můžete si vybrat od malých dortů až po několikapatrové svatební dorty. Věříme, že náš přístup a láskyplné zpracování přispějí k vaší absolutní spokojenosti.