Dorty na objednávku

Pro každou životní situaci, jubileum nebo jen pro radost z mlsání. Připravujeme vždy čerstvé, ovocné, čokoládové a další druhy dortů. Zdobení na fotografiích je ilustrační a může se měnit dle sezóny nebo dostupnosti. Dort vám také nazdobíme dle vašeho příní a představ.


Lesní směs light

Lesní směs light

popis:Jemný krémový dort z lesního ovoce, s nízkým podílem agáve sirupu a kokosového oleje. Skvělá volba pro milovníky opravdové chuti šťavnatého ovoce.

Váha:

Krusta: vlašské ořechy, slunečnicové semínko, kokos, rozinky
Krém: lesní ovoce, kešu, citronová šťáva, agáve sirup, kokosový olej, lecitin

Cena/kus:790,00 Kč

Objednejte si dort
O našich dortech

Naše dorty připravujeme z těch nejkvalitnějších přírodních surovin rostlinného původu. Všechny dorty jsou bez lepku, bez laktózy a bez rafinovaného cukru. Klíčem k jejich skvělé chuti jsou ty nejlepší suroviny jako kvalitní ořechy, raw kokosový olej, raw kakaové máslo a kakao, čerstvé ovoce a další dary přírody. Vše je připravováno dle našich vlastních receptur, díky nimž zaručíme vždy skvělou chuť a originální vzhled. Můžete si vybrat od malých dortů až po několikapatrové svatební dorty. Věříme, že náš přístup a láskyplné zpracování přispějí k vaší absolutní spokojenosti.