Dorty na objednávku

Pro každou životní situaci, jubileum nebo jen pro radost z mlsání. Připravujeme vždy čerstvé, ovocné, čokoládové a další druhy dortů. Zdobení na fotografiích je ilustrační a může se měnit dle sezóny nebo dostupnosti. Dort vám také nazdobíme dle vašeho příní a představ.


ČOKO-BANÁN

ČOKO-BANÁN

popis:Náš zaručeně nejprodávanější dort! Pro milovníky ne příliš hořké čokolády, tento dort je ideální také pro děti, ale milují ho všichni hosté naší cukrárny.

Váha: 1800g

krusta:mandle,datle,banán, slunečnice, krém:kešu,datle,banán,kakao,kokosový olej,agáve,vanilka

- ilustrační foto -

Cena/kus:1 050,00 Kč
O našich dortech

Naše dorty připravujeme z těch nejkvalitnějších přírodních surovin rostlinného původu. Všechny dorty jsou bez lepku, bez laktózy a bez rafinovaného cukru. Klíčem k jejich skvělé chuti jsou ty nejlepší suroviny jako kvalitní ořechy, raw kokosový olej, raw kakaové máslo a kakao, čerstvé ovoce a další dary přírody. Vše je připravováno dle našich vlastních receptur, díky nimž zaručíme vždy skvělou chuť a originální vzhled. Můžete si vybrat od malých dortů až po několikapatrové svatební dorty. Věříme, že náš přístup a láskyplné zpracování přispějí k vaší absolutní spokojenosti.