Nabídka kurzů a seminářů Secret of raw

Od otevření restaurace vám nabízíme také možnost přijít na jeden z kurzů a osvojit si tak základy přípravy živé stravy. Máme pro vás několik možností, které jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší nebo zkrátka pro ty, kteří chtějí svůj život změnit od základu. Budeme se na vás těšit na kterémkoliv z nich, stačí si vybrat.

1 RAW DEN

Jednodenní intenzivní kurz základů raw food, kde se seznámíte s myšlenkou syrové stravy, principy a technikami. Současně budete připravovat a ochutnávat celý den jídla i dezerty. Ideální pro rychlé seznámení a začátek s přípravami raw food.

„CHCI VĚDĚT VÍCE“


 

SLADKÝ RAW DEN

4 hodinový kurz zaměřený na přípravu sladkých raw dobrot. V ryze praktickém pojetí se naučíte přípravu dortů, jogurtů, sušených plátků, sušenek a dostanete tipy k zaručenému úspěchu.

„CHCI VĚDĚT VÍCE“

 

 

 

 TAJEMSTVÍ SYROVÉ STRAVY

Téměř dva roky provozu restaurace a cukrárny, stovky vyzkoušených receptů a postupů, tisíce připravených jídel a dezertů. Zúročili jsme všechnu práci a přinášíme vám 90 skvělých, chutných a zdravých raw receptů. To je první kuchařka Secret of raw.

„CHCI VĚDĚT VÍCE“

 
 
 
© 2012 Secret of Raw, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
  1. Chci novinky Neplatný Vstup